fbpx

Mistrzostwa EUROPY

Terme OLIMIA | SŁOWENIA

W Tym miejscu znajdziecie przydatne informację na temat organizowanych w Słowenii Mistrzostw Europy jak harmonogram turniejów, czy koszty zakwaterowania 

Mistrzostwa 2023

Termin: 25 sierpnia – 1 września 2023
 
Jest to jedno z największych wydarzeń w europejskim darcie elektronicznym. Bierze w nim około 1000 zawodników z różnych krajów, którzy mają możliwość rywalizacji w 40 turniejach różnej kategorii i rangi (drużyny, deble, Single, Triple) o nagrody finansowe.
 
Mistrzostwa eUROPY TO WIELKIE, 7 DNIOWE ŚWIĘTO DARTA ORAZ OKAZJA DO DOSKONAŁEJ ZABAWY W GRONIE DARTERSKICH ZNAJOMYCH. kAŻDEGO ROKU DO SŁOWEŃSKIEJ OLIMII PRZYJEŻDŻA MIĘDZY 40-90 PASJONATÓW LOTEK Z NASZEGO KRAJU.
 
 

Harmonogram
misterzostw

link poniżej przeniesie Cię do oficjalnej rozpiski turniejowej na mistrzostwa europy, z której dowiesz się w jaki dzień rozgrywane będą poszczególne turnieje, jakie jest wpisowe oraz jaka jest wysokość przewidzianych nagród 

Zakwaterowanie
w hotelach

klikając w poniższy przycisk przejdziesz na oficjalną stronę organizatora mistrzostw, na której informuje on o cenach pokoji w poszczególnych hotelach, możliwych wariantach wyżywienia i dodatkowych kosztach (np. podatku turystycznym)

kompleks
terme olimia

Przejdź na stronę informującą o atrakcjach w wyjątkowych termach olimijskich, gdzie oprócz ogromnel liczby turniejów i wyjątkowej darterskiej atmosfery  skorzystać można z wielu basenów, Saun, usług SPA i innych rozrywkach.

Największe sukcesy polaków

mistrzostwo Europy 2017

Kadra kobiet w składzie: Katarzyna Bożek, Danuta Kulwicka, Karolina Ratajska, Renata Słowikowska

V-ce Mistrzostwo
Europy 2017

Kadra męska w składzie: Jacek Krupka, Andrzej Muszyński, Krzysztof Ratajski, Paweł Wołynka 

mistrzostwo Europy 2019

Kadra Kobiet w Składzie: Katarzyna Bożek, Karolina Ratajska, Renata Słowikowska, Agnieszka Wiśniewska

Mistrzostwo Europy 2019

skład: Sebastian Białecki, Tomasz Michalski, Krzysztof Ratajski, Mateusz Sawicki, Sebastian Steyer, Łukasz Wacławski 

Jak JEst na darcie w Słowenii? - Videoblog Jacka

Zapraszamy do obejrzenia zamieszczonych niżej filmów pochodzących z videobloga Jacka Kowalonka, który relacjonował przebieg Mistrzostw Europy w 2019 roku. Pierwszy z materiałów obrazuje drogę polskiej reprezentacji mężczyzn do Mistrzostwa Europy drużyn narodowych. W drugim filmie Jacek opowiada wiele bardzo ciekawych szczegółów dotyczących praktyki pobytu na zawodach w słoweńskim Terme Olimia.

rEZERWACJE NA Mistrzostwa eUROPY

 

gŁÓWNE KWALIFIKACJE NA MISTRZOSTWA EUROPY ODBYWAJĄ SIĘ NA MISTRZOSTWACH POLSKI W ŻNINIE.  trzeba jednak podkreślić, że sierpniowe święto darta to impreza otwarta (poza mistrzostwami drużyn narodowych) i każdy zainteresowany może wziąć w niej udział. 

Liczba miejsc w hotelach terme olimia jest mocno ograniczona. istnieje duże prawdopodobieństwo, że najbardziej przystępne cenowo apartamenty są już wyrezerwowane, natomiast jako przedstawiciel narodowy federacji EDF cały czas mamy pewien przydział miejsc – dlatego jeżeli jesteście zainteresowani grą w słowenii proszę o kontakt.

ODPOWIEDZI NA PYTANIA DOTYCZĄCE MISTRZOSTW CHĘTNIE UDZIELĘ TELEFONICZNIE, bądź mailowo

dAWID – TEL. 693 19 00 20, mail: dawid.bozek@op.pl

NAGRODY W
MISTRZOSTWACH
POLSKI

INFORMACJE O
NOCLEGACH W
CUKROWNI

Kalendarz
Mistrzostw
POLSKI