fbpx

NAGRODY

MISTRZOSTW POLSKI 2023

Tutaj znajdziesz informację na temat nominacji do kadry, refundacji i innych nagród, które czekają na najepszych darterów mistrzostw.

RODZAje nagród w mistrzostwach

Głównym celem MIstrzostw Jest wyłonienie zawodników którzy reprezentować nas będą na mistrzostwach Europy w darcie elektronicznym – najważniejszymi nagrodami są więc nominacje do kadry i do reprezentacji Polski. Po raz kolejny zagramy o refundację opłaty startowej za pdc q-school 2024, która dostępna jest w piątkowym turnieju steel darta. W turniejach dodatkowych (np. pary losowane) wygrać będzie można refundację na przyszłoroczne MIstrzostwa Polski! 

Nominacja do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy EDF

– zakwaterowanie na 6 nocy (25-31 sierpnia ) w ośrodku Terme Olimia w Słowenii

– wyżywienie na czas mistrzostw (śniadanie + obiadokolacja)

– darmowy wstęp na baseny (Aqualuna oraz Termalija)

– nominacja do gry w reprezentacji Polski w turnieju drużyn narodowych

 

Nagroda ta jest dostępna jedynie w turnieju Indywidualnych Mistrzostw Polski (23 lipca)

Nominacja do Kadry na Mistrzostwa Europy EDF

– zakwaterowanie na 6 nocy (25-31 sierpnia) w ośrodku Terme Olimia w Słowenii

 

– wyżywienie na czas mistrzostw (śniadanie + obiadokolacja)

– darmowy wstęp na baseny (Aqualuna oraz Termalija)

 

Nagroda ta jest dostępna w turniejach: Deblowe Mistrzostwa Polski (20 lipca) Drużynowych Mistrzostwa Polski (21-22 lipca)

 

Jest to taka sama nagroda jak opisana opisana poprzednio, za wyjątiem nominacji do gry w reprezentacji Polski w turnieju drużyn narodowych. 

 

Refundacja opłaty startowej za PDC Q-School 2024

Laureat tej nagrody otrzyma od nas zwrot kosztu opłaty startowej w turnieju PDC Q-School 2024. Po stronie zawodnika pozostaje zapewnienie sobie dojazdu, zakwaterowania na czas wydarzenia oraz spełnienie warunków wymaganych do wzięcia udziału w wydarzeniu.

 

Nagroda ta jest dostępna w turnieju Kwalifikacje PDC Q-School (21 lipca)

Nominacja na Mistrzostwa Polski 2024

– zakwaterowanie wraz ze Śniadaniami na czas Mistrzostw Polski 2024

– opłaty startowe w wybranych turniejach indywidualnych

 

Nagroda ta jest dostępna w następujących turniejach: Deblowe Mistrzostwa Polski (20 lipca), Turniej Par Losowanych (21 lipca),  Turniej Open Singles (22 lipca), Turniej Triple Mix (22 lipca) oraz Turniej Open Singles – Steel Dart (22 lipca)

KALENDARZ MISTRZOSTW

Czyli jakie turnieje będą rozgrywane w poszczególne dni oraz jakie są zasady turniejowe (kategoria, rodzaj drabinki, wpisowe, nagrody)

NOCLEGI NA MISTRZOSTWA

Czyli gdzie zarezerwować nocleg w Apartamentach Cznajdujących się zaraz obok hali turniejowej. Dowiecie się tu również więcej o samej cukrowni

Mistrzostwa
Europy

Czyli informacje związane z organizowanymi przez federację EDF najważniejszymi zawodami sezonu – mistrzostwami europy w darta elektronicznego