fbpx
Drodzy darterzy,
zwracam się do Was z smutną informacją odnośnie odwołania Mistrzostw Polski w darta elektronicznego, które miały odbyć się w dniach 11-14 czerwca 2020 roku w Hotelu Jutrzenka Medical SPA w miejscowości Wieniec Zdrój.
To miała być kolejna przełomowa impreza dla naszej organizacji, planowałem kilka innowacji, które miały wprowadzić nasze zawody na wyższy poziom i tym samym zapewnić Wam jeszcze więcej przyjemności i radości płynącej z wspólnego spotkania.
Decyzja o odwołaniu imprezy była dla mnie bardzo trudna, gdyż jest to wydarzenie, w które wkładam całe swoje serce i czas.

Wszystkie rezerwacje na miejsca noclegowe w hotelu zostały anulowane, o czym informowałem osobiście wszystkich rezerwujących.
Wszyscy rezerwujący, którzy dokonali wpłat na cele noclegowe otrzymają pełny zwrot wpłaconych środków, czego dokonam jeszcze dziś.
Wszyscy zawodnicy, którzy wywalczyli refundację kosztów pobytu na Mistrzostwach Polski 2020 nie zostaną zostawieni bez rekompensaty – jednak te sprawy rozstrzygnięte zostaną w bezpośrednim kontakcie z zainteresowanymi.

Życzymy Wam dużo zdrowia w tym trudnym czasie kwarantanny. Mamy nadzieję, że szybko wrócimy do normalnych rozgrywek!

Dla tych, którzy czują duży głód rywalizacji przygotowaliśmy koncept steelowych turniejów online. Już prawie 120 graczy spróbowało swoich sił w łącznie 6 rozegranych przez nas turniejach (frekwencja wczorajszego to aż 61 darterów!). Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie www.dartspolska.pl.
Pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy dużo zdrowia i wytrwałości na czas kwarantanny!
Wszystkiego najlepszego!

Dawid Bożek
Darts Polska