fbpx
integracja przy piłkarzykach, wynajem piłkarzyków darts polska

DART I PIŁARZYKI

Tworzymy niezapomniane chwile na Twoim evencie!

Wynajem profesjonalnych stołów do piłkarzyków i tarcz do darta - świetna zabawa gwarantowana

Twój event - nasza misja!

Razem tworzymy wyjątkową atmosferę każdego wydarzenia

Wspólne zwycięstwa

Najważniejsza jest integracja, dobra zabawa i zdrowa rywalizacja uczestników. Pomożemy to osiągnąć poprzez odpowiednią animację wydarzenia i dostosowanie się do harmonogramu eventu.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy transport urządzeń i zadbamy o przygotowanie stanowiska. Naprawimy awarie i i podzielimy się z uczestnikami naszym doświadczeniem, podnosząc poziom ich gry dzięki prostym i skutecznym radom.

Prowadzenie turnieju

Zaproponujemy odpowiednie rozwiązania turniejowe, zaoferujemy przygotowanie pucharów i nagród oraz włączymy się w grono konferansjerów by przeprowadzić ceremonię dekoracji zwycięzców!

Nasze automaty

Pracujemy na profesjonalnych urządzeniach.

Automaty do gry w lotki firmy Loewen Darts to Mercedes w kategorii dartów elektronicznych. Wykorzystujemy je m.in. do organizacji Mistrzostw Polski w darta. Zapewniamy również wszystkie akcesoria niezbędne do gry, czyli lotki i końcówki

Do gry w piłkarzyki korzystamy z stołów OSCAR, czyli bardzo popularny model, często wykorzystywany w pubach i salonach gier. Są bardzo solidne i zapewniają rozgrywkę na wysokim poziomie.

Automaty do gry w darta
Automaty do gry w piłkarzyki

Kim jesteśmy?

Nasza firma zajmuje się promocją darta od 25 lat. Każdego roku organizujemy setki turniejów od rangi lokalnej po międzynarodową. Żywo działamy również w branży eventowej: bierzemy udział w wielu imprezach firmowych. Zarówno współtworzymy kompleksowe wydarzenia firmowe, jak i niewielkie spotkania dla pracowników czy, gdzie jesteśmy główną atrakcją.
Zawodnicy grający w steel darta na mistrzostwach polski w darta

Mistrzostwa Polski w darta

czyli najważniejsze wydarzenie w polskim kalendarzu darta elektronicznego. Jest to 4 dniowa impreza, w której bierze udział około 400 osób, a organizujemy ją we współpracy z Cukrownią w Żninie. 

Mistrzostwa Europy w darta

Jesteśmy przedstawicielem Europejskiej Federacji Darta w Polsce i organizujemy wyjazdy kadry naszego kraju na najważniejsze wydarzenia związane z lotkami na naszym kontynencie.

mistrzostwa Europy w darta - kadra polski

Przykładowe realizacje

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z naszych poprzednich zleceń. Do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, badając wcześniej potrzeby Klienta, starając się dobrze wpasować w harmonogram wydarzenia. 

CZEŚĆ!

Skontaktuj się!

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą i chciałbyś uzyskać indywidualną ofertę, to napisz do nas maila, bądź zadzwoń. 

Do zobaczenia!